У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миколаїв - Тернопіль:

Розклад поїздів Миколаїв Тернопіль на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Миколаїв Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Біла Церква, Хмельницький, Явкине, Вінниця, Калинівка-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.19, 18.30 зі станції Миколаїв-Пас., в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 05.47, 14.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миколаїв Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миколаїв - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Миколаїв - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
109Ш Херсон Львів 14.19
Миколаїв-Пас.
05.47
Тернопіль-Пас.
15 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
126О Миколаїв Рахів 18.30
Миколаїв-Пас.
14.10
Тернопіль-Пас.
19 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миколаїв -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миколаїв — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Миколаїв