У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миколаїв - Тернопіль:

Розклад поїздів Миколаїв Тернопіль на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Миколаїв Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Долинська, Кривий Ріг-Головний, Жмеринка-Пас., Вінниця, Явкине, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.15, 18.30 зі станції Миколаїв-Пас., в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 06.28, 14.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миколаїв Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миколаїв - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Миколаїв - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миколаїв -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миколаїв — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Миколаїв