У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миргород - Сахновщина
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миргород - Сахновщина:

Розклад поїздів Миргород Сахновщина на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Миргород Сахновщина найчастіше зупиняються на станціях Полтава-Киівська, Полтава-Південна, Карлівка, Красноград, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.29 зі станції Миргород, в кінцевий же пункт Сахновщина прибувають вони відповідно о 11.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миргород Сахновщина є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миргород - Сахновщина складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Миргород - Сахновщина можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Миргород – Сахновщина залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
104 Львів Краматорськ 06.29
Миргород
11.59
Сахновщина
5 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миргород -Сахновщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миргород — Сахновщина

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Сахновщина — Миргород