У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сахновщина - Миргород
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Сахновщина - Миргород:

Розклад поїздів Сахновщина Миргород на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Сахновщина Миргород найчастіше зупиняються на станціях Красноград, Карлівка, Полтава-Південна, Полтава-Киівська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.09 зі станції Сахновщина, в кінцевий же пункт Миргород прибувають вони відповідно о 23.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Сахновщина Миргород є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Сахновщина - Миргород складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Сахновщина - Миргород можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Сахновщина – Миргород залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
104 Краматорськ Львів 19.09
Сахновщина
23.35
Миргород
4 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Сахновщина -Миргород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сахновщина — Миргород

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миргород — Сахновщина