У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Первомайськ-на-Бузі - Запоріжжя-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Первомайськ-на-Бузі - Запоріжжя-1:

Розклад поїздів Первомайськ-на-Бузі Запоріжжя-1 на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Первомайськ-на-Бузі Запоріжжя-1 найчастіше зупиняються на станціях Помічна, Новоукраїнка, Плетений Ташлик, Кропивницький, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.25, 02.08 зі станції Первомайськ-на-Бузі, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 15.36, 13.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Первомайськ-на-Бузі Запоріжжя-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Первомайськ-на-Бузі - Запоріжжя-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Первомайськ-на-Бузі - Запоріжжя-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Первомайськ-на-Бузі – Запоріжжя-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Первомайськ-на-Бузі - Запоріжжя-1 можна від 245.67 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Львів Запоріжжя 01.25
Первомайськ-на-Бузі
15.36
Запоріжжя-1
14 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
52 Одеса Запоріжжя 02.08
Первомайськ-на-Бузі
13.24
Запоріжжя-1
11 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Первомайськ-на-Бузі -Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Первомайськ-на-Бузі — Запоріжжя-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя-1 — Первомайськ-на-Бузі