У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Підзамче - Заліщики
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Підзамче - Заліщики:

Розклад поїздів Підзамче Заліщики на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Підзамче Заліщики найчастіше зупиняються на станціях Красне, Злочів, Зборів, Тернопіль-Пас., Трембовля, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.31 зі станції Підзамче, в кінцевий же пункт Заліщики прибувають вони відповідно о 21.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Підзамче Заліщики є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Підзамче - Заліщики складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Підзамче - Заліщики можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Підзамче – Заліщики залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
802 Львів Чернівці 16.31
Підзамче
21.42
Заліщики
5 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Підзамче -Заліщики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Підзамче — Заліщики

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Заліщики — Підзамче