У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Кропивницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Кропивницький:

Розклад поїздів Полтава Кропивницький на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Кропивницький найчастіше зупиняються на станціях Кременчук, Знам'янка-Пас., Павлиш, Користівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.14, 19.37, 23.57 зі станції Полтава-Південна, в кінцевий же пункт Кропивницький прибувають вони відповідно о 06.10, 00.29, 04.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Кропивницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Кропивницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Полтава - Кропивницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Кропивницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Кропивницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кропивницький — Полтава