У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Кропивницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Кропивницький:

Розклад поїздів Полтава Кропивницький на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Кропивницький найчастіше зупиняються на станціях Кременчук, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.16 зі станції Полтава-Південна, в кінцевий же пункт Кропивницький прибувають вони відповідно о 04.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Кропивницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Кропивницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Полтава - Кропивницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7 Харків Одеса 00.16
Полтава-Південна
04.44
Кропивницький
4 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Кропивницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Кропивницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кропивницький — Полтава