У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кропивницький - Полтава:

Розклад поїздів Кропивницький Полтава на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Кропивницький Полтава найчастіше зупиняються на станціях Знам'янка-Пас., Кременчук, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.35 зі станції Кропивницький, в кінцевий же пункт Полтава-Південна прибувають вони відповідно о 07.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кропивницький Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кропивницький - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Кропивницький - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
8 Одеса Харків 03.35
Кропивницький
07.56
Полтава-Південна
4 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кропивницький -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Кропивницький