У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кропивницький - Полтава:

Розклад поїздів Кропивницький Полтава на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Кропивницький Полтава найчастіше зупиняються на станціях Знам'янка-Пас., Кременчук, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.51 зі станції Кропивницький, в кінцевий же пункт Полтава-Південна прибувають вони відповідно о 07.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кропивницький Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кропивницький - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Кропивницький - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Кропивницький – Полтава залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Кропивницький - Полтава можна від 228.61 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
8
ПАЛЬМІРА
Одеса Харків 02.51
Кропивницький
07.25
Полтава-Південна
4 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кропивницький -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Кропивницький