У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Рівне:

Розклад поїздів Полтава Рівне на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Рівне найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Лубни, Гребінка, Київ-Пас., Бердичів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.23 зі станції Полтава-Киівська, в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 03.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Полтава - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
93 Харків Хелм 16.23
Полтава-Киівська
03.42
Рівне
11 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Полтава