З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Рівне:

Розклад поїздів Полтава Рівне на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 25. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Рівне найчастіше зупиняються на станціях Нові Санжари, Миронівка, Острог, Кривин, Славута-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.07 зі станції Полтава-Південна, в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 09.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Полтава - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
127О Харків Ковель 19.07
Полтава-Південна
09.30
Рівне
14 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Полтава