У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Рівне:

Розклад поїздів Львів Рівне на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Львів Рівне найчастіше зупиняються на станціях Підзамче, Красне, Броди, Дубно, Радивилів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.35, 09.41, 16.37 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 09.51, 12.25, 19.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Львів - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Львів – Рівне залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Львів - Рівне можна від 130.53 гривень. Відстань між залізничними станціями Львів та Рівне складає 310.3 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
367 Ужгород Ковель 06.35
Львів
09.51
Рівне
3 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
804 Львів Рівне 09.41
Львів
12.25
Рівне
2 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
806 Львів Рівне 16.37
Львів
19.30
Рівне
2 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Львів