У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Рівне:

Розклад поїздів Львів Рівне на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Львів Рівне найчастіше зупиняються на станціях Підзамче, Красне, Броди, Дубно, Радивилів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.20, 09.51, 17.24 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 09.33, 12.40, 20.15 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Львів - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
265 Ужгород Ковель 06.20
Львів
09.33
Рівне
3 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
804 Львів Рівне 09.51
Львів
12.40
Рівне
2 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
806 Львів Рівне 17.24
Львів
20.15
Рівне
2 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Львів