У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Закомельська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Закомельська:

Розклад поїздів Полтава Закомельська на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Закомельська найчастіше зупиняються на станціях Люботин, Харків-Пас., Зміїв, Занки, Шебелинка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.39 зі станції Полтава-Киівська, в кінцевий же пункт Закомельська прибувають вони відповідно о 10.39 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Закомельська є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Закомельська складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Полтава - Закомельська можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Полтава – Закомельська залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
112 Львів Ізюм 03.39
Полтава-Киівська
10.39
Закомельська
7 г Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Закомельська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Закомельська

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Закомельська — Полтава