У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Закомельська - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Закомельська - Полтава:

Розклад поїздів Закомельська Полтава на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Закомельська Полтава найчастіше зупиняються на станціях Савинці, Балаклія, Шебелинка, Харків-Пас., Люботин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.03 зі станції Закомельська, в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 01.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Закомельська Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Закомельська - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Закомельська - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
112 Ізюм Львів 19.03
Закомельська
01.01
Полтава-Киівська
5 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
112 Ізюм Київ 19.03
Закомельська
01.01
Полтава-Киівська
5 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Закомельська -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Закомельська — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Закомельська