У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахни - Крижопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахни - Крижопіль:

Розклад поїздів Рахни Крижопіль на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Рахни Крижопіль найчастіше зупиняються на станціях Вапнярка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.09 зі станції Рахни, в кінцевий же пункт Крижопіль прибувають вони відповідно о 04.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахни Крижопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахни - Крижопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Рахни - Крижопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахни – Крижопіль залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Відстань між залізничними станціями Рахни та Крижопіль складає 62.0 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Чернівці Одеса 03.09
Рахни
04.03
Крижопіль
54 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
26 Ясіня Одеса 03.09
Рахни
04.03
Крижопіль
54 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахни -Крижопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахни — Крижопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Крижопіль — Рахни