У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахни - Рудниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахни - Рудниця:

Розклад поїздів Рахни Рудниця на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Рахни Рудниця найчастіше зупиняються на станціях Вапнярка, Крижопіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.09 зі станції Рахни, в кінцевий же пункт Рудниця прибувають вони відповідно о 04.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахни Рудниця є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахни - Рудниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Рахни - Рудниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахни – Рудниця залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Відстань між залізничними станціями Рахни та Рудниця складає 78.0 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Чернівці Одеса 03.09
Рахни
04.19
Рудниця
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
26 Ясіня Одеса 03.09
Рахни
04.19
Рудниця
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахни -Рудниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахни — Рудниця

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рудниця — Рахни