У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахни - Ясіня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахни - Ясіня:

Розклад поїздів Рахни Ясіня на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Рахни Ясіня найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Деражня, Хмельницький, Волочиськ, Тернопіль-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.29 зі станції Рахни, в кінцевий же пункт Ясіня прибувають вони відповідно о 12.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахни Ясіня є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахни - Ясіня складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рахни - Ясіня можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахни – Ясіня залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
26 Одеса Ясіня 23.29
Рахни
12.19
Ясіня
12 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахни -Ясіня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахни — Ясіня

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ясіня — Рахни