У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Ужгород
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Ужгород:

Розклад поїздів Львів Ужгород на поточний момент містить 11 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Львів Ужгород найчастіше зупиняються на станціях Славське, Воловець, Свалява, Стрий, Сколе, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.48, 04.02, 04.47 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Ужгород прибувають вони відповідно о 09.30, 09.46, 11.07 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Львів Ужгород свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Ужгород складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Ужгород можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Ужгород

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ужгород — Львів