У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Решетилівка - Яреськи
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Решетилівка - Яреськи:

Поточний розклад електричок Решетилівка - Яреськи включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 59 хв зі станції Решетилівка і прибуває на станцію Яреськи о 16 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6721-6363 сполученням Полтава-Південна - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 42 хв. Між станціями Решетилівка і Яреськи цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Решетилівка - Яреськи, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Решетилівка Яреськи ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Решетилівка - Яреськи можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Решетилівка та Яреськи – 17.7 км. Ціна квитка на електричку Решетилівка Яреськи складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6721-6363 Полтава Гребінка 08.48
Решетилівка
09.30
Яреськи
42 хв Курсує щоденно - переглянути
7011 Полтава Гребінка 15.59
Решетилівка
16.25
Яреськи
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6725 Полтава Ромодан 18.38
Решетилівка
19.11
Яреськи
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6727-6369 Полтава Гребінка 21.27
Решетилівка
22.00
Яреськи
33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Решетилівка -Яреськи можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Решетилівка — Яреськи

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Яреськи — Решетилівка