У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Яреськи - Решетилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Яреськи - Решетилівка:

Поточний розклад електричок Яреськи - Решетилівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 25 хв зі станції Яреськи і прибуває на станцію Решетилівка о 07 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6366-6728 сполученням Гребінка - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 35 хв. Між станціями Яреськи і Решетилівка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Яреськи - Решетилівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Яреськи Решетилівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Яреськи - Решетилівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Яреськи та Решетилівка – 23.0 км. Ціна квитка на електричку Яреськи Решетилівка складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6362-6722-* Гребінка Огульці 04.55
Яреськи
05.27
Решетилівка
32 хв Курсує щоденно - переглянути
6724 Ромодан Полтава 05.51
Яреськи
06.26
Решетилівка
35 хв Курсує щоденно - переглянути
7012 Гребінка Полтава 07.25
Яреськи
07.56
Решетилівка
31 хв Курсує щоденно - переглянути
6366-6728 Гребінка Полтава 16.58
Яреськи
17.33
Решетилівка
35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Яреськи -Решетилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Яреськи — Решетилівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Решетилівка — Яреськи