У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Родакове - Депрерадівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Родакове - Депрерадівка:

Поточний розклад електричок Родакове - Депрерадівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 07 хв зі станції Родакове і прибуває на станцію Депрерадівка о 15 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 604 сполученням Луганськ - Кринична, в цьому випадку поїздка займе 1 г 30 хв. Між станціями Родакове і Депрерадівка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Слов'яносербськ(09.06), Кипуча(09.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Родакове - Депрерадівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Родакове Депрерадівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Родакове - Депрерадівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6482 Луганськ Дебальцеве 06.51
Родакове
08.15
Депрерадівка
1 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути
604 Луганськ Кринична 08.55
Родакове
10.25
Депрерадівка
1 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6486 Луганськ Дебальцеве 14.07
Родакове
15.30
Депрерадівка
1 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
6428 Луганськ Дебальцеве 18.03
Родакове
19.28
Депрерадівка
1 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Родакове -Депрерадівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Родакове — Депрерадівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Депрерадівка — Родакове