У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6428 Луганськ — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6428 сполученням Луганськ - Дебальцеве відправляється зі станції Луганськ о 17.24 і прибуває на станцію Дебальцеве о 19.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ім. Кашпарова, Олександрівка, 61 Км, Лотикове, Церковний, Кипуча, 16 Км, Баронська, Депрерадівка, Майданчик 4.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луганськ 17.24
РЕП 17.28 1 хв  17.29 4 хв 
Ім. Кашпарова 17.33 1 хв  17.34 9 хв 
Технікум 17.37 1 хв  17.38 13 хв 
Олександрівка 17.41 1 хв  17.42 17 хв 
Мілова 17.46 1 хв  17.47 22 хв 
61 Км 17.51 1 хв  17.52 27 хв 
Родакове 18.01 1 хв  18.02 37 хв 
Лотикове 18.09 1 хв  18.10 45 хв 
Слов'яносербськ 18.15 1 хв  18.16 51 хв 
Церковний 18.24 1 хв  18.25 1 г 
Комунарськ 18.33 1 хв  18.34 1 г  9 хв 
Кипуча 18.48 1 хв  18.49 1 г  24 хв 
Мануїлівка 18.59 1 хв  19.00 1 г  35 хв 
16 Км 19.05 1 хв  19.06 1 г  41 хв 
14 Км 19.09 1 хв  19.10 1 г  45 хв 
Баронська 19.14 1 хв  19.15 1 г  50 хв 
11 Км 19.18 1 хв  19.19 1 г  54 хв 
Депрерадівка 19.25 1 хв  19.26 2 г  1 хв 
Майданчик 5 19.30 1 хв  19.31 2 г  6 хв 
Майданчик 4 19.34 1 хв  19.35 2 г  10 хв 
Майданчик 3 19.41 1 хв  19.42 2 г  17 хв 
Дебальцеве 19.53 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6428 Луганськ — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031