У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6428 Луганськ — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Луганськ - Дебальцеве номер 6428 відправляється зі станції Луганськ о 17.24 і прибуває на станцію Дебальцеве о 19.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ім. Кашпарова, Олександрівка, 61 Км, Лотикове, Церковний, Кипуча, 16 Км, Баронська, Депрерадівка, Майданчик 4.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луганськ 17.24
РЕП 17.28 1 хв  17.29 4 хв 
Ім. Кашпарова 17.33 1 хв  17.34 9 хв 
Технікум 17.37 1 хв  17.38 13 хв 
Олександрівка 17.41 1 хв  17.42 17 хв 
Мілова 17.46 1 хв  17.47 22 хв 
61 Км 17.51 1 хв  17.52 27 хв 
Родакове 18.01 1 хв  18.02 37 хв 
Лотикове 18.09 1 хв  18.10 45 хв 
Слов'яносербськ 18.15 1 хв  18.16 51 хв 
Церковний 18.24 1 хв  18.25 1 г 
Комунарськ 18.33 1 хв  18.34 1 г  9 хв 
Кипуча 18.48 1 хв  18.49 1 г  24 хв 
Мануїлівка 18.59 1 хв  19.00 1 г  35 хв 
16 Км 19.05 1 хв  19.06 1 г  41 хв 
14 Км 19.09 1 хв  19.10 1 г  45 хв 
Баронська 19.14 1 хв  19.15 1 г  50 хв 
11 Км 19.18 1 хв  19.19 1 г  54 хв 
Депрерадівка 19.25 1 хв  19.26 2 г  1 хв 
Майданчик 5 19.30 1 хв  19.31 2 г  6 хв 
Майданчик 4 19.34 1 хв  19.35 2 г  10 хв 
Майданчик 3 19.41 1 хв  19.42 2 г  17 хв 
Дебальцеве 19.53 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6428 Луганськ — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031