У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6428 Луганськ — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Луганськ - Дебальцеве номер 6428 відправляється зі станції Луганськ о 17.24 і прибуває на станцію Дебальцеве о 20.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6428 Луганськ - Дебальцеве пролягає по таким станціям як Ім. Кашпарова, Олександрівка, 61 Км, Лотикове, Церковний, Кипуча, 16 Км, Баронська, Депрерадівка, Майданчик 4.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луганськ 17.24
РЕП 17.28 1 хв  17.29 4 хв 
Ім. Кашпарова 17.33 2 хв  17.35 9 хв 
Технікум 17.38 2 хв  17.40 14 хв 
Олександрівка 17.43 1 хв  17.44 19 хв 
Мілова 17.48 2 хв  17.50 24 хв 
61 Км 17.54 1 хв  17.55 30 хв 
Родакове 18.05 3 хв  18.08 41 хв 
Лотикове 18.13 1 хв  18.14 49 хв 
Слов'яносербськ 18.21 2 хв  18.23 57 хв 
Церковний 18.30 1 хв  18.31 1 г  6 хв 
Комунарськ 18.43 2 хв  18.45 1 г  19 хв 
Кипуча 18.57 2 хв  18.59 1 г  33 хв 
Мануїлівка 19.09 2 хв  19.11 1 г  45 хв 
16 Км 19.16 1 хв  19.17 1 г  52 хв 
14 Км 19.20 1 хв  19.21 1 г  56 хв 
Баронська 19.25 1 хв  19.26 2 г  1 хв 
11 Км 19.29 1 хв  19.30 2 г  5 хв 
Депрерадівка 19.36 2 хв  19.38 2 г  12 хв 
Майданчик 5 19.42 1 хв  19.43 2 г  18 хв 
Майданчик 4 19.46 1 хв  19.47 2 г  22 хв 
Майданчик 3 19.53 1 хв  19.54 2 г  29 хв 
Дебальцеве 20.03 2 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6428 Луганськ — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728