У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6428 Луганськ — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Луганськ - Дебальцеве номер 6428 відправляється зі станції Луганськ о 17.24 і прибуває на станцію Дебальцеве о 19.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6428 Луганськ - Дебальцеве пролягає по таким станціям як Ім. Кашпарова, Олександрівка, 61 Км, Лотикове, Церковний, Кипуча, 16 Км, Баронська, Депрерадівка, Майданчик 4.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луганськ 17.24
РЕП 17.28 1 хв  17.29 4 хв 
Ім. Кашпарова 17.33 1 хв  17.34 9 хв 
Технікум 17.37 1 хв  17.38 13 хв 
Олександрівка 17.41 1 хв  17.42 17 хв 
Мілова 17.46 1 хв  17.47 22 хв 
61 Км 17.51 1 хв  17.52 27 хв 
Родакове 18.01 1 хв  18.02 37 хв 
Лотикове 18.09 1 хв  18.10 45 хв 
Слов'яносербськ 18.15 1 хв  18.16 51 хв 
Церковний 18.24 1 хв  18.25 1 г 
Комунарськ 18.33 1 хв  18.34 1 г  9 хв 
Кипуча 18.48 1 хв  18.49 1 г  24 хв 
Мануїлівка 18.59 1 хв  19.00 1 г  35 хв 
16 Км 19.05 1 хв  19.06 1 г  41 хв 
14 Км 19.09 1 хв  19.10 1 г  45 хв 
Баронська 19.14 1 хв  19.15 1 г  50 хв 
11 Км 19.18 1 хв  19.19 1 г  54 хв 
Депрерадівка 19.25 1 хв  19.26 2 г  1 хв 
Майданчик 5 19.30 1 хв  19.31 2 г  6 хв 
Майданчик 4 19.34 1 хв  19.35 2 г  10 хв 
Майданчик 3 19.41 1 хв  19.42 2 г  17 хв 
Дебальцеве 19.53 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6428 Луганськ — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930