У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6428 Луганськ — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Луганськ - Дебальцеве номер 6428 відправляється зі станції Луганськ о 17.24 і прибуває на станцію Дебальцеве о 19.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6428 Луганськ - Дебальцеве пролягає по таким станціям як Ім. Кашпарова, Олександрівка, 61 Км, Лотикове, Церковний, Кипуча, 16 Км, Баронська, Депрерадівка, Майданчик 4.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луганськ 17.24
РЕП 17.28 1 хв  17.29 4 хв 
Ім. Кашпарова 17.33 1 хв  17.34 9 хв 
Технікум 17.37 1 хв  17.38 13 хв 
Олександрівка 17.41 1 хв  17.42 17 хв 
Мілова 17.46 1 хв  17.47 22 хв 
61 Км 17.51 1 хв  17.52 27 хв 
Родакове 18.01 1 хв  18.02 37 хв 
Лотикове 18.09 1 хв  18.10 45 хв 
Слов'яносербськ 18.15 1 хв  18.16 51 хв 
Церковний 18.24 1 хв  18.25 1 г 
Комунарськ 18.33 1 хв  18.34 1 г  9 хв 
Кипуча 18.48 1 хв  18.49 1 г  24 хв 
Мануїлівка 18.59 1 хв  19.00 1 г  35 хв 
16 Км 19.05 1 хв  19.06 1 г  41 хв 
14 Км 19.09 1 хв  19.10 1 г  45 хв 
Баронська 19.14 1 хв  19.15 1 г  50 хв 
11 Км 19.18 1 хв  19.19 1 г  54 хв 
Депрерадівка 19.25 1 хв  19.26 2 г  1 хв 
Майданчик 5 19.30 1 хв  19.31 2 г  6 хв 
Майданчик 4 19.34 1 хв  19.35 2 г  10 хв 
Майданчик 3 19.41 1 хв  19.42 2 г  17 хв 
Дебальцеве 19.53 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6428 Луганськ — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31