У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6486 Луганськ — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Луганськ - Дебальцеве номер 6486 відправляється зі станції Луганськ о 13.30 і прибуває на станцію Дебальцеве о 15.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6486 Луганськ - Дебальцеве пролягає по таким станціям як РЕП, Ім. Кашпарова, Технікум, Олександрівка, Мілова, 61 Км, Родакове, Лотикове, Слов'яносербськ, Церковний, Комунарськ, Кипуча, Мануїлівка, Депрерадівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

 Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луганськ 13.30
РЕП 13.35 1 хв  13.36 5 хв 
Ім. Кашпарова 13.39 1 хв  13.40 9 хв 
Технікум 13.43 1 хв  13.44 13 хв 
Олександрівка 13.46 1 хв  13.47 16 хв 
Мілова 13.51 1 хв  13.52 21 хв 
61 Км 13.56 1 хв  13.57 26 хв 
Родакове 14.05 2 хв  14.07 35 хв 
Лотикове 14.12 1 хв  14.13 42 хв 
Слов'яносербськ 14.17 1 хв  14.18 47 хв 
Церковний 14.23 1 хв  14.24 53 хв 
Комунарськ 14.42 1 хв  14.43 1 г  12 хв 
Кипуча 14.53 1 хв  14.54 1 г  23 хв 
Мануїлівка 15.04 1 хв  15.05 1 г  34 хв 
Депрерадівка 15.30 1 хв  15.31 2 г 
Дебальцеве 15.48 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6486 Луганськ — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930