У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6482 Луганськ — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Луганськ - Дебальцеве номер 6482 відправляється зі станції Луганськ о 06.14 і прибуває на станцію Дебальцеве о 08.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6482 Луганськ - Дебальцеве пролягає по таким станціям як РЕП, Ім. Кашпарова, Технікум, Олександрівка, Мілова, 61 Км, Родакове, Лотикове, Слов'яносербськ, Церковний, Комунарськ, Кипуча, Мануїлівка, Депрерадівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

 Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луганськ 06.14
РЕП 06.19 1 хв  06.20 5 хв 
Ім. Кашпарова 06.23 1 хв  06.24 9 хв 
Технікум 06.27 1 хв  06.28 13 хв 
Олександрівка 06.30 1 хв  06.31 16 хв 
Мілова 06.35 1 хв  06.36 21 хв 
61 Км 06.40 1 хв  06.41 26 хв 
Родакове 06.49 2 хв  06.51 35 хв 
Лотикове 06.56 1 хв  06.57 42 хв 
Слов'яносербськ 07.01 1 хв  07.02 47 хв 
Церковний 07.08 1 хв  07.09 54 хв 
Комунарськ 07.26 1 хв  07.27 1 г  12 хв 
Кипуча 07.38 1 хв  07.39 1 г  24 хв 
Мануїлівка 07.49 1 хв  07.50 1 г  35 хв 
Депрерадівка 08.15 1 хв  08.16 2 г  1 хв 
Дебальцеве 08.32 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6482 Луганськ — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031