У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6482 Луганськ — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Луганськ - Дебальцеве номер 6482 відправляється зі станції Луганськ о 06.14 і прибуває на станцію Дебальцеве о 08.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6482 Луганськ - Дебальцеве пролягає по таким станціям як Ім. Кашпарова, Олександрівка, 61 Км, Лотикове, Церковний, Кипуча, 16 Км, Баронська, Депрерадівка, Майданчик 4.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луганськ 06.14
РЕП 06.18 1 хв  06.19 4 хв 
Ім. Кашпарова 06.23 1 хв  06.24 9 хв 
Технікум 06.27 1 хв  06.28 13 хв 
Олександрівка 06.30 1 хв  06.31 16 хв 
Мілова 06.35 1 хв  06.36 21 хв 
61 Км 06.40 1 хв  06.41 26 хв 
Родакове 06.49 2 хв  06.51 35 хв 
Лотикове 06.55 1 хв  06.56 41 хв 
Слов'яносербськ 07.01 1 хв  07.02 47 хв 
Церковний 07.10 1 хв  07.11 56 хв 
Комунарськ 07.26 1 хв  07.27 1 г  12 хв 
Кипуча 07.38 1 хв  07.39 1 г  24 хв 
Мануїлівка 07.49 1 хв  07.50 1 г  35 хв 
16 Км 07.55 1 хв  07.56 1 г  41 хв 
14 Км 07.59 1 хв  08.00 1 г  45 хв 
Баронська 08.04 1 хв  08.05 1 г  50 хв 
11 Км 08.08 1 хв  08.09 1 г  54 хв 
Депрерадівка 08.15 1 хв  08.16 2 г  1 хв 
Майданчик 5 08.18 1 хв  08.19 2 г  4 хв 
Майданчик 4 08.21 1 хв  08.22 2 г  7 хв 
Майданчик 3 08.27 1 хв  08.28 2 г  13 хв 
Дебальцеве 08.32 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6482 Луганськ — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Жовтень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031