У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Гоголеве
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Ромодан - Гоголеве:

Розклад поїздів і електричок Ромодан - Гоголеве на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 5. Перший поїзд відправляється зі станції Ромодан вночі о 03 г 52 хв і прибуває на кінцеву станцію о 04 г 38 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Ромодан о 16 г 10 хв і прибуває днем в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Ромодан до пункту прибуття Гоголеве становить 0 г 46 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 41 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 50 хв.
Деякі поїзди від станції Ромодан до станції Гоголеве курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Ромодан - Гоголеве проїжджають через такі станції і населені пункти як: 209 Км.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Ромодан - Гоголеве, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Ромодан - Гоголеве можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Ромодан до станції Гоголеве можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 19.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Ромодан -Гоголеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромодан — Гоголеве

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Гоголеве — Ромодан

За маршрутом Ромодан - Гоголеве курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Ромодан - Гоголеве Показати тільки електрички сполученням Ромодан - Гоголеве