У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Ходорів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ромодан - Ходорів:

Розклад поїздів Ромодан Ходорів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Ромодан Ходорів найчастіше зупиняються на станціях Лубни, Гребінка, Бориспіль, Дарниця, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.02 зі станції Ромодан, в кінцевий же пункт Ходорів прибувають вони відповідно о 08.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ромодан Ходорів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ромодан - Ходорів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Ромодан - Ходорів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ромодан – Ходорів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
149 Полтава Чернівці 20.02
Ромодан
08.30
Ходорів
12 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
130 Кременчук Чернівці 20.02
Ромодан
08.30
Ходорів
12 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ромодан -Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромодан — Ходорів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ходорів — Ромодан