У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Тарнавщина
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ромодан - Тарнавщина:

Поточний розклад електричок Ромодан - Тарнавщина включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 24 хв зі станції Ромодан і прибуває на станцію Тарнавщина о 17 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6361 сполученням Ромодан - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями Ромодан і Тарнавщина цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ромодан - Тарнавщина, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ромодан Тарнавщина ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ромодан - Тарнавщина можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ромодан та Тарнавщина – 11.8 км. Ціна квитка на електричку Ромодан Тарнавщина складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ромодан -Тарнавщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромодан — Тарнавщина

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тарнавщина — Ромодан