У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Ковель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рудниця - Ковель:

Розклад поїздів Рудниця Ковель на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Рудниця Ковель найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Крижопіль, Шепетівка, Луцьк, Клевань, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.09 зі станції Рудниця, в кінцевий же пункт Ковель прибувають вони відповідно о 09.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рудниця Ковель є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рудниця - Ковель складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рудниця - Ковель можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рудниця – Ковель залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рудниця - Ковель можна від 268.38 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Одеса Ковель 21.09
Рудниця
09.32
Ковель
12 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рудниця -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Ковель

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ковель — Рудниця