У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Козятин-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рудниця - Козятин-1:

Розклад поїздів Рудниця Козятин-1 на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Рудниця Козятин-1 найчастіше зупиняються на станціях Крижопіль, Вапнярка, Жмеринка-Пас., Вінниця, Ярошенка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.16, 21.09 зі станції Рудниця, в кінцевий же пункт Козятин-1 прибувають вони відповідно о 04.24, 01.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рудниця Козятин-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рудниця - Козятин-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Рудниця - Козятин-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рудниця – Козятин-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рудниця - Козятин-1 можна від 209.29 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
106
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Одеса Київ 01.16
Рудниця
04.24
Козятин-1
3 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
78 Одеса Ковель 21.09
Рудниця
01.25
Козятин-1
4 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рудниця -Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Козятин-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козятин-1 — Рудниця