У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Рожище
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рудниця - Рожище:

Розклад поїздів Рудниця Рожище на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Рудниця Рожище найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Крижопіль, Шепетівка, Клевань, Рівне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.09 зі станції Рудниця, в кінцевий же пункт Рожище прибувають вони відповідно о 08.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рудниця Рожище є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рудниця - Рожище складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рудниця - Рожище можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рудниця – Рожище залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Одеса Ковель 21.09
Рудниця
08.48
Рожище
11 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рудниця -Рожище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Рожище

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рожище — Рудниця