У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Здолбунів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рудниця - Здолбунів:

Розклад поїздів Рудниця Здолбунів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Рудниця Здолбунів найчастіше зупиняються на станціях Крижопіль, Вапнярка, Ярошенка, Жмеринка-Пас., Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.09 зі станції Рудниця, в кінцевий же пункт Здолбунів-Пас. прибувають вони відповідно о 05.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рудниця Здолбунів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рудниця - Здолбунів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рудниця - Здолбунів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рудниця – Здолбунів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Одеса Ковель 21.09
Рудниця
05.37
Здолбунів-Пас.
8 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рудниця -Здолбунів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Здолбунів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Здолбунів — Рудниця