У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сагайдак - Абазівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сагайдак - Абазівка:

Поточний розклад електричок Сагайдак - Абазівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 59 хв зі станції Сагайдак і прибуває на станцію Абазівка о 08 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6366-6728 сполученням Гребінка - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 1 хв. Між станціями Сагайдак і Абазівка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сагайдак - Абазівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сагайдак Абазівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сагайдак - Абазівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сагайдак та Абазівка – 31.3 км. Ціна квитка на електричку Сагайдак Абазівка складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6362-6722- Гребінка Огульці 05.07
Сагайдак
05.49
Абазівка
42 хв Курсує щоденно - переглянути
6724 Ромодан Полтава 05.56
Сагайдак
06.55
Абазівка
59 хв Курсує щоденно - переглянути
7012 Гребінка Полтава 07.59
Сагайдак
08.37
Абазівка
38 хв Курсує щоденно - переглянути
6366-6728 Гребінка Полтава 17.31
Сагайдак
18.32
Абазівка
1 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сагайдак -Абазівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сагайдак — Абазівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Абазівка — Сагайдак