У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сагайдак - Решетилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сагайдак - Решетилівка:

Поточний розклад електричок Сагайдак - Решетилівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 59 хв зі станції Сагайдак і прибуває на станцію Решетилівка о 08 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6724 сполученням Ромодан - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 21 хв. Між станціями Сагайдак і Решетилівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сагайдак - Решетилівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сагайдак Решетилівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сагайдак - Решетилівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сагайдак та Решетилівка – 11.1 км. Ціна квитка на електричку Сагайдак Решетилівка складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6362-6722- Гребінка Огульці 05.07
Сагайдак
05.27
Решетилівка
20 хв Курсує щоденно - переглянути
6724 Ромодан Полтава 05.56
Сагайдак
06.17
Решетилівка
21 хв Курсує щоденно - переглянути
7012 Гребінка Полтава 07.59
Сагайдак
08.18
Решетилівка
19 хв Курсує щоденно - переглянути
6366-6728 Гребінка Полтава 17.31
Сагайдак
17.51
Решетилівка
20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сагайдак -Решетилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сагайдак — Решетилівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Решетилівка — Сагайдак