У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сахновщина - Лубни
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Сахновщина - Лубни:

Розклад поїздів Сахновщина Лубни на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Сахновщина Лубни найчастіше зупиняються на станціях Красноград, Карлівка, Полтава-Південна, Полтава-Киівська, Миргород, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.09 зі станції Сахновщина, в кінцевий же пункт Лубни прибувають вони відповідно о 00.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Сахновщина Лубни є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Сахновщина - Лубни складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Сахновщина - Лубни можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Сахновщина – Лубни залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
104 Краматорськ Львів 19.09
Сахновщина
00.22
Лубни
5 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Сахновщина -Лубни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сахновщина — Лубни

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Лубни — Сахновщина