У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сахновщина - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Сахновщина - Львів:

Розклад поїздів Сахновщина Львів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Сахновщина Львів найчастіше зупиняються на станціях Красноград, Карлівка, Полтава-Південна, Полтава-Киівська, Миргород, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.09 зі станції Сахновщина, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 11.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Сахновщина Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Сахновщина - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Сахновщина - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Сахновщина – Львів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
104 Краматорськ Львів 19.09
Сахновщина
11.47
Львів
16 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Сахновщина -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сахновщина — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Сахновщина