У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самбір - Чоп
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Самбір - Чоп:

Розклад поїздів Самбір Чоп на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Самбір Чоп найчастіше зупиняються на станціях Старий Самбір, Стрілки, Турка, Сянки, Кострино, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.38 зі станції Самбір, в кінцевий же пункт Чоп прибувають вони відповідно о 12.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Самбір Чоп є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Самбір - Чоп складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Самбір - Чоп можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Самбір – Чоп залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
59 Київ Чоп 07.38
Самбір
12.59
Чоп
5 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Самбір -Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самбір — Чоп

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чоп — Самбір