У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Саморідня - Миронівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Саморідня - Миронівка:

Поточний розклад електричок Саморідня - Миронівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 28 хв зі станції Саморідня і прибуває на станцію Миронівка о 20 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6641 сполученням Цвіткове - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 43 хв. Між станціями Саморідня і Миронівка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Сотники(06.58), Михайлівка(07.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Саморідня - Миронівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Саморідня Миронівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Саморідня - Миронівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Саморідня та Миронівка – 30.0 км. Ціна квитка на електричку Саморідня Миронівка складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6641 Цвіткове Миронівка 06.51
Саморідня
07.34
Миронівка
43 хв Курсує щоденно - переглянути
6503 Знам'янка Миронівка 14.16
Саморідня
14.58
Миронівка
42 хв Курсує щоденно - переглянути
6643 Ім. Тараса Шевченка Миронівка 19.28
Саморідня
20.07
Миронівка
39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Саморідня -Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Саморідня — Миронівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Миронівка — Саморідня