У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савро - Жовті Води 1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Савро - Жовті Води 1:

Поточний розклад електричок Савро - Жовті Води 1 включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 57 хв зі станції Савро і прибуває на станцію Жовті Води 1 о 21 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6512 сполученням Кривий Ріг-Головний - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Савро і Жовті Води 1 цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Савро - Жовті Води 1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Савро Жовті Води 1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Савро - Жовті Води 1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Савро та Жовті Води 1 – 10.0 км. Ціна квитка на електричку Савро Жовті Води 1 складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Савро -Жовті Води 1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Савро — Жовті Води 1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жовті Води 1 — Савро