У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савинці - Лубни
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Савинці - Лубни:

Розклад поїздів Савинці Лубни на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Савинці Лубни найчастіше зупиняються на станціях Балаклія, Шебелинка, Занки, Зміїв, Харків-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.24 зі станції Савинці, в кінцевий же пункт Лубни прибувають вони відповідно о 03.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Савинці Лубни є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Савинці - Лубни складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Савинці - Лубни можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Савинці – Лубни залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
112 Ізюм Львів 19.24
Савинці
03.13
Лубни
7 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Савинці -Лубни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Савинці — Лубни

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Лубни — Савинці