У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенівка - Глинна Наварія
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенівка - Глинна Наварія:

Поточний розклад електричок Семенівка - Глинна Наварія включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 08 хв зі станції Семенівка і прибуває на станцію Глинна Наварія о 19 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502-6166 сполученням Чоп - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 11 хв. Між станціями Семенівка і Глинна Наварія цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенівка - Глинна Наварія, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенівка Глинна Наварія ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенівка - Глинна Наварія можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенівка та Глинна Наварія – 7.1 км. Ціна квитка на електричку Семенівка Глинна Наварія складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6154 Стрий Львів 06.52
Семенівка
07.03
Глинна Наварія
11 хв Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.14
Семенівка
07.24
Глинна Наварія
10 хв Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 13.49
Семенівка
14.00
Глинна Наварія
11 хв Курсує щоденно - переглянути
6012* Трускавець Львів 19.08
Семенівка
19.18
Глинна Наварія
10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенівка -Глинна Наварія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенівка — Глинна Наварія

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Глинна Наварія — Семенівка