У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Суми - Харків:

Розклад поїздів Суми Харків на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Суми Харків найчастіше зупиняються на станціях Смородине, Кириківка, Богодухів, Люботин, Боромля, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.52, 09.07, 16.04 зі станції Суми, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 09.49, 12.41, 19.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Суми Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Суми - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Суми - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Суми – Харків залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Суми - Харків можна від 49.37 гривень. Відстань між залізничними станціями Суми та Харків складає 174.5 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
806 Конотоп Харків 06.52
Суми
09.49
Харків-Пас.
2 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
45 Ужгород Харків 09.07
Суми
12.41
Харків-Пас.
3 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
114 Львів Харків 16.04
Суми
19.26
Харків-Пас.
3 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Суми -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Суми — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Суми