У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Суми - Харків:

Розклад поїздів Суми Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Суми Харків найчастіше зупиняються на станціях Смородине, Богодухів, Люботин, Кириківка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.52, 08.39 зі станції Суми, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 09.44, 12.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Суми Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Суми - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Суми - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
806 Конотоп Харків 06.52
Суми
09.44
Харків-Пас.
2 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
45 Ужгород Харків 08.39
Суми
12.13
Харків-Пас.
3 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Суми -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Суми — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Суми