У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Суми
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Суми:

Розклад поїздів Харків Суми на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Харків Суми найчастіше зупиняються на станціях Люботин, Богодухів, Смородине, Кириківка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.43, 16.10 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 17.04, 19.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків Суми є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Суми складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Харків - Суми можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Харків Ужгород 13.43
Харків-Пас.
17.04
Суми
3 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
805 Харків Конотоп 16.10
Харків-Пас.
19.02
Суми
2 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Суми

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Суми — Харків