У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми - Ковель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Суми - Ковель:

Розклад поїздів Суми Ковель на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Суми Ковель найчастіше зупиняються на станціях Білопілля, Білокоровичі, Чарторийськ, Рафалівка, Антонівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.30 зі станції Суми, в кінцевий же пункт Ковель прибувають вони відповідно о 02.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Суми Ковель є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Суми - Ковель складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Суми - Ковель можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
113 Харків Львів 10.30
Суми
02.40
Ковель
16 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Суми -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Суми — Ковель

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ковель — Суми