У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Святошин - Загальці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Святошин - Загальці:

Поточний розклад електричок Святошин - Загальці включає 10 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 48 хв зі станції Святошин і прибуває на станцію Загальці о 09 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6621 сполученням Святошин - Тетерів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 25 хв. Між станціями Святошин і Загальці цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Новобіличі(19.16), Лісова Буча(19.32), Ворзель(19.45), Клавдієве(20.17), Хутір Гай(20.32), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Святошин - Загальці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Святошин Загальці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Святошин - Загальці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Святошин та Загальці – 67.0 км. Ціна квитка на електричку Святошин Загальці складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Святошин -Загальці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Святошин — Загальці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Загальці — Святошин