У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загальці - Святошин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загальці - Святошин:

Поточний розклад електричок Загальці - Святошин включає 12 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 27 хв зі станції Загальці і прибуває на станцію Святошин о 12 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6608 сполученням Коростень - Борщагівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 25 хв. Між станціями Загальці і Святошин цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Хутір Гай(07.38), Ворзель(08.10), Новобіличі(08.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загальці - Святошин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загальці Святошин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загальці - Святошин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загальці -Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загальці — Святошин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Святошин — Загальці