З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вінниця - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Вінниця Івано-Франківськ на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Вінниця Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Львів, Ходорів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.20, 18.38, 23.31 зі станції Вінниця, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 15.03, 04.58, 08.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вінниця Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вінниця - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Вінниця - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вінниця -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Вінниця