У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця - Здолбунів-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вінниця - Здолбунів-Пас.:

Розклад поїздів Вінниця Здолбунів-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Вінниця Здолбунів-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Калинівка-1, Козятин-1, Бердичів, Чуднів-Волинський, Печанівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.29 зі станції Вінниця, в кінцевий же пункт Здолбунів-Пас. прибувають вони відповідно о 05.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вінниця Здолбунів-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вінниця - Здолбунів-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Вінниця - Здолбунів-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Вінниця – Здолбунів-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Одеса Ковель 00.29
Вінниця
05.37
Здолбунів-Пас.
5 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вінниця -Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця — Здолбунів-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Здолбунів-Пас. — Вінниця