З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Водяна - Косарі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Водяна - Косарі:

Поточний розклад електричок Водяна - Косарі включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 33 хв зі станції Водяна і прибуває на станцію Косарі о 18 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Знам'янка-Пас. - Цвіткове, в цьому випадку поїздка займе 1 г 24 хв. Між станціями Водяна і Косарі цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Чорноліська(09.08), Соснівка(09.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Водяна - Косарі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Водяна Косарі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Водяна - Косарі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 Знам'янка Цвіткове 05.29
Водяна
06.34
Косарі
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6503 Знам'янка Цвіткове 09.02
Водяна
10.26
Косарі
1 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути
6505 Знам'янка Ім. Тараса Шевченка 13.28
Водяна
14.41
Косарі
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6507 Знам'янка Цвіткове 17.33
Водяна
18.36
Косарі
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6509 Знам'янка Ім. Тараса Шевченка 20.53
Водяна
21.57
Косарі
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Водяна -Косарі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Водяна — Косарі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Косарі — Водяна