У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Суми(всі вокзали)
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Ворожба - Суми(всі вокзали):

Розклад поїздів і електричок Ворожба - Суми(всі вокзали) на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Ворожба вранці о 06 г 00 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 49 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Ворожба о 20 г 50 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Ворожба до пункту прибуття Суми(всі вокзали) становить 1 г 18 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 49 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 46 хв.
Деякі поїзди від станції Ворожба до станції Суми(всі вокзали) курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Ворожба - Суми(всі вокзали) проїжджають через такі станції і населені пункти як: Білопілля.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Ворожба - Суми(всі вокзали), показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Суми(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Ворожба до станції Суми(всі вокзали) можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Ціна квитка на поїзд Ворожба Суми(всі вокзали) починається від 119.19 гривень. Квиток на електричку коштує 25.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Ворожба -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Суми(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Суми(всі вокзали) — Ворожба

За маршрутом Ворожба - Суми(всі вокзали) курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Ворожба - Суми(всі вокзали) Показати тільки електрички сполученням Ворожба - Суми(всі вокзали)