У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотів - Тернопіль-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Заболотів - Тернопіль-Пас.:

Розклад поїздів Заболотів Тернопіль-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Заболотів Тернопіль-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Коломия, Івано-Франківськ, Галич, Ходорів, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.58 зі станції Заболотів, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 22.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Заболотів Тернопіль-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Заболотів - Тернопіль-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Заболотів - Тернопіль-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Заболотів – Тернопіль-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Чернівці Одеса 15.58
Заболотів
22.37
Тернопіль-Пас.
6 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Заболотів -Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотів — Тернопіль-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль-Пас. — Заболотів