У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Львів:

Розклад поїздів Чернівці Львів на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Львів найчастіше зупиняються на станціях Івано-Франківськ, Коломия, Снятин, Ходорів, Галич, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.30, 14.13, 14.19 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 11.51, 19.50 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Чернівці Львів говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Чернівці - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Чернівці