У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Львів:

Розклад поїздів Чернівці Львів на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Львів найчастіше зупиняються на станціях Снятин, Коломия, Івано-Франківськ, Ходорів, Галич, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.04, 14.13, 15.35 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 09.51, 19.50, 21.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Чернівці