У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Львів:

Розклад поїздів Чернівці Львів на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Львів найчастіше зупиняються на станціях Кіцмань, Веренчанка, Кострижівка, Заліщики, Товсте, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.00, 07.00, 12.38 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 12.32, 11.20, 18.07 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Чернівці Львів говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Чернівці - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Чернівці – Львів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Чернівці - Львів можна від 124.47 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Чернівці