У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Львів:

Розклад поїздів Свалява Львів на поточний момент містить 12 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Львів найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Славське, Стрий, Лавочне, Сколе, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.06, 07.22 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 06.27, 11.00 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Свалява Львів свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Свалява - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Свалява