У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загальці - Спартак
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загальці - Спартак:

Поточний розклад електричок Загальці - Спартак включає 9 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 55 хв зі станції Загальці і прибуває на станцію Спартак о 21 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6621 сполученням Святошин - Тетерів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Загальці і Спартак цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загальці - Спартак, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загальці Спартак ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загальці - Спартак можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Загальці та Спартак – 4.5 км. Ціна квитка на електричку Загальці Спартак складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загальці -Спартак можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загальці — Спартак

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Спартак — Загальці